Divadelné predstavenie HROZNÁ


Divadelné predstavenie Hrozná - opäť v múzeu!

V spolupráci s OZ Anima Act vám v piatok 5.4.2024 o 19.00 hodine v autentických priestoroch renesančnej pivnice múzea ponúkneme zážitkové divadelné predstavenie HROZNÁ - Príbeh o víne a vine dvoch sestier. Tentokrát je pre vás pripravený aprílový špeciál!

Inscenácia "Hrozná", vás zavedie do tajomného sveta malého vinárskeho mestečka Svätý Jur. Dve sestry sa spoločne s divákmi stretávajú pri tej najhoršej rodinnej situácii. Na kare vlastného otca, slávneho vinára. Zanecháva im neobyčajnú tajnú knihu receptov a v poslednej vôli ich žiada, aby spoločne dokončili to najlepšie víno. Spolu so sestrami dokončíme víno, ktoré si vyžaduje tie najsilnejšie ingrediencie: spoluprácu, lásku a odpustenie.

Anima Act je profesionálne, nezávislé divadelné zoskupenie, ktoré založili absolventky Katedry bábkarskej tvorby na Divadelnej fakulte VŠMU. Za týmto zoskupením stojí Lucia Svobodová Vrana, Magdaléna Čisárová a Mariana Bódy. Názov je skratkou latinského Anima Activa, spájajúca v sebe dušu, život, vánok s činom a aktivitou. Anima Act má ešte jeden význam, tým je animácia. Fokusujeme sa na prácu s materiálom, hudbou, slovom, ktoré plasticky spracovávame v našej tvorbe prostredníctvom oživovania.

Rezervácie/zakúpenie vstupeniek na adrese: https://tootoot.fm/cs/events/65ef7e6aa2ec3d04b01337c7
Vstupné: 10 €/os.
Trvanie predstavenia: 50 minút
Miesto konania: Malokarpatské múzeum v Pezinku, M. R. Štefánika 4, Pezinok 902 01

Trailer k inscenácii: https://www.youtube.com/watch?v=rl8FacsCyhc