Letný Wine and Art otvorí GENIUS LOCCI

Letné umelecké večery Wine and Art organizované v spolupráci s Pezinským kultúrnym centrom otvorí GENIUS LOCCI - hudobný projekt dvoch sestier a spriaznených hudobníkov nesúci sa v žánroch indie folk / dream pop s autorskou tvorbou, spievanou v angličtine. Kapela sa predstaví 13. júla na dvore múzea od 19.30 hod.
Kapela bola nominovaná v kategórii "Objav roka" vrámci hudobných ocenení Radio Head Awards 2014.

VSTUPNÉ:
V predpredaji 5 €, na mieste 7 € - v cene je zahrnutý pohár vína.
Vstupenky si môžete objednať u p. Chvostekovej - monika.chvostekova@muzeumpezinok.sk alebo tel. 0911 404 053 (prípadne osobne). Počet miest na sedenie je obmedzený, preto Vás prosíme príďte včas, aby ste si uchytili miesta, ktoré budú zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Súčasťou podujatia bude nielen hudba, ale aj víno a gastronómia.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie nekoná.

Wine and Art sa koná s podporou Krajskej organizácie cestovného ruchu - Turizmus regiónu Bratislava a Ministerstva dopravy a výstavby SR.