Keramické trhy 2021

V dňoch 15. až 16. októbra 2021 sa v Pezinku uskutoční 17. ročník podujatia Keramické trhy Pezinok, ktorý podporili predseda Bratislavského samosprávneho kraja Mgr. Juraj Droba, MBA, MA a primátor mesta Pezinok Ing. arch. Igor Hianik.
Po ročnej prestávke sme sa pre vás rozhodli pripraviť obľúbené Keramické trhy, ktoré sa budú konať na ulici M. R. Štefánika a na Radničnom námestí. Na celej ulici M. R. Štefánika si budete môcť zakúpiť keramické produkty od vašich obľúbených keramikárov. Taktiež sa môžete tešiť na hudobnú skupinu Arion a Arzén, ktoré nám spríjemnia atmosféru na podujatí. Občerstvenie sa bude nachádzať Radničnom námestí. Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie sa tento rok neuskutočnia sprievodné podujatia.
Malokarpatské múzeum v Pezinku, ktoré je hlavným organizátorom podujatia, všetkých srdečne pozýva na 17. ročník Keramických trhov v Pezinku! :) 

Podujatie Keramické trhy bude prebiehať v režime OTP. Okres Pezinok sa nachádza v oranžovej farbe. Rozhodli sme sa pre vstup na podujatie pre OTP - vstup pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní covidu. Ďakujeme za pochopenie. Počas podujatia bude fungovať mobilné odberové miesto, ktoré sa bude nachádzať na parkovisku za Billou (Meisslova ulica).
                               

Oznam o uzavretí Radničného námestia a ulice M. R. Štefánika počas podujatia nájdete TU