​Zažite Príbeh vína v Malých Karpatoch – unikátna zážitková atrakcia

Pripravili sme pre vás novinku - Príbeh vína v Malých Karpatoch. Je to nová, unikátna multimediálna zážitková atrakcia v Malokarpatskom múzeu v Pezinku. Predstavujeme vám v nej originálnym a zážitkovým spôsobom bohatú históriu vinohradníctva a vinárstva v oblasti Malých Karpát. Nechali sme ožiť Malé Karpaty prostredníctvom reálnej 3D mapy v mierke a najnovšej techniky tak, aby ste mali pocit, že dejiny defilujú pred vami. Veríme, že počas necelých deviatich minút sa dozviete pútavým a netradičným  spôsobom, čo všetko sa na našom území za dvetisíc rokov udialo z pohľadu histórie regiónu a vinárstva. Dej začína v časoch rímskej ríše a končí súčasnosťou.

Atrakcia sprístupnená v našich interaktívnych expozíciách. Môžete si ju pozrieť v čase návštevníckych hodín múzea. Je určená aj pre rodiny s deťmi.

Video o našej novej atrakcií si môžete pozrieť TU

Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, preto vás pozývame k nám do Malokarpatského múzea v Pezinku užiť si naživo Príbeh vína v Malých Karpatoch.

Viac informácií o múzeu nájdete TU.